Heki Computer Bt.
Bútorszéf, elektronikus zár, 4,2 l, 170x230x170 mm, YALE "YSV/170/DB1"
Márka: YALE
Cikkszám: USZYSV170B
Csomagolási egység: db
Súly: 3.15 kg
Elérhetőség: Raktáron
bruttó
Leírás
elektronikus bútorszéf besurranó tolvajok ellen
1 mm-es egyfalú acél test, 3 mm-es acél ajtó
90 fokos ajtónyitás jobboldali zsanérokkal
egyirányú zárás 16 mm-es kerek acél hevederekkel
elektronikus számkombinációs zár
3-8 számjegy közötti felhasználói kód
4 téves kódbevitel után 3 perces büntetőidő
mechanikus vésznyitási lehetőség körkulccsal
zár 4 db LR03 AAA 1,5V elemmel működik
kilincs 20 mm-t áll ki az ajtó síkjából
2db, 8mm-es rögzítő furat lefelé és hátrafelé
rögzítő csavarokkal, elemekkel áruljuk
Zárszerkezet: elektronikus
Külső méretek: 170 x 230 x 170 mm
Belső méretek: 160 x 220 x 120 mm